Wrocławskie Q&A
Statystyki:

Liczba kategorii: 6

Zadanych pytań: 24

Margoth
28 listopada 2013, godz. 17:24

0   0

Ja też się nie wyrobię prawdopodobnie wcześniej.

@Bon Scott:

Jeśli chcesz iść do klubu, nikt Ci nie broni.

@Neassi:

"Ale, błagam, nie wybierajcie żadnych pubów, gdzie cena jednego piwa równa się cenie całego czteropaka w zwykłym sklepie:P ".- rozumiem to nie mniej, nie więcej tak, że nie chcesz iść do pubu, a wolisz pić w plenerze. Puby z reguły są drogie, ale spokojnie, Aldi nas poprowadzi 😁


Markizowy Pożeracz
22 lutego 2014, godz. 16:25

4   0

Dotarłem do domu!

Z pamiętnika Ciastka...

Zlot numer … (kto to zliczy)


Zireath
20 czerwca 2014, godz. 21:36

0   0

Dobra, jak już do mnie ludzie dzwonią to znaczy, że coś trzeba zrobić. Wprawdzie do końca czerwca już niewiele czasu ale można jeszcze coś wykombinować. Tak więc czas nagli więc i wy się zepnijcie z odpowiedziami, propozycja jest by coś jeszcze w tym miesiącu zorganizować i nie musi to być piątek, tak więc pisać kto kiedy może! Wstępna propozycja na czwartek 26.6.2014 18.00 tam gdzie zawsze ale równie dobrze może być dowolny inny dzień tygodnia, tylko co komu pasuje?


Markizowy Pożeracz
24 października 2015, godz. 10:05

2   0

Jak na tak spontaniczny zlot to muszę przyznać, że udał się.

Zostałem pozytywnie zaskoczony faktem, że ErBiK i Aldi swoimi zaproszeniami powiększyli nam grono obecnych na spotkaniu.


Susana
1 kwietnia 2019, godz. 17:50

6   1

A może by tak pewnego ciepłego dnia urządzić na Wyspie Słodowej jakiś Growy Turniej Flanek? 😁

EDIT:

Odnosząc się do minusa, którego dostałam chyba dosyć niesłusznie - flanki nie muszą polegać tylko na spożywaniu alkoholu 🙂 Uczestniczyłam w mnóstwie rozgrywek gry, w której nie było go ani grama. Promowanie alkoholu w miejscu publicznym? Póki nie napisałam nic dosłownie, proszę nie wkładać żadnego alkoholu w moją klawiaturę. Poza tym, żeby nie było, jeżeli już przy temacie spożywania alkoholu w miejscu publicznym jesteśmy, na Wyspie Słodowej zakaz został zniesiony, jeśli ktoś jednak wolałby we flanki pograć piwkiem. Pozdrawiam.

Nie znalazłeś/aś satysfakcjonującej odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Działy