Wrocławskie Q&A
Statystyki:

Liczba kategorii: 6

Zadanych pytań: 24

Wyssany
19 lutego 2017, godz. 01:28

3   0

Dzięki wielkie dla organizatorów, było śmiesznie nie powiem, lekki przypał z wódką po którym skończylibyśmy imprezę 15 minut po rozpoczęciu, ale co tam. 😝DDD Pozdrawiam bardzo Deedo, Magdę, Literata, Thinkera oraz MzR, z resztą administracji mało co rozmawiałem. Pozdrawiam PadBar i ekipie Gry, mam nadzieje, że zostaniemy zapamiętani przez tą akcję co zrobiliśmy. 😝 <3 Bardzo żałuję, że nie było Agawy, lecz mam jakąś nadzieję, że na następnym spotkaniu się zobaczymy. Pozdrawiam Czarek! 😁


Frank Martin
19 lutego 2017, godz. 22:54

2   0

Bardzo fajne spotkanie. Gadżety podkładki itp. Pomysłowe. Na początku musiałem się zaklimatyzować ale po jakimś czasie jak się rozgadałem to nie chciało się iść. Muffinki bardzo smakowały, poza tym poznałem wszystkich MG niestety nie zdążyłem ze wszystkimi pogadać ze względu na ograniczony czas. Pokaż tworzenia map i potworków, tak samo się podobało. Zlot zaliczam na duży plus. Pozdrawiam całą administrację a szczególnie Magdę która w większości dbała o wszystko. <3


Camelia
27 listopada 2019, godz. 15:57

35   14

Cześć!

Z okazji zbliżających się Świąt chcielibyśmy spotkać się z Wami we Wrocławiu, już 14.12 o godzinie 19:00 .

Jak zawsze, będziemy obładowani prezentami dla Was, czekają również atrakcje, gdzie będziecie mogli zdobyć świetne nagrody!


Cornelia
1 listopada 2013, godz. 19:28

3   0

Witajcie.

Poprzedni temat uległ niestety po paru ładnych latach kasacji, dlatego zakładam nowy, o tym samym tytule, w tym samym celu.


Kuubik
12 listopada 2013, godz. 23:37

0   1

U mnie sytuacja wygląda tak że mieszkam za granicą w Anglii, i kiedy przyjechałem około 2 lat temu to zacząłem grać w margonem - jednocześnie razem z bratem gramy w margo do dzisiaj.

Nie znalazłeś/aś satysfakcjonującej odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Działy